Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5