Movies
Ratings
84
American BeautyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
ChaplinRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5