Movies
Ratings
16
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0