Titles you rated
Carry OnRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0