Movies
Ratings
1014
FocusRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5