Titles you rated
Carl’s DateRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
MoonfallRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5