Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
HitchRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.0