Titles you rated
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0