Titles you rated
Stay Tuned!Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5