Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
K2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Runner RunnerRated ★ 2.5- Red Like the SkyRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 1.5
I'm Not ScaredRated ★ 3.5
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5