Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Sound of the SeaRated ★ 4.0
My Life Without MeRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0