Movies
Ratings
99
About TimeRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
MimicRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0