Movies
Ratings
94
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5