Movies
Ratings
150- PapaRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5