Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
PushRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5