Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5