Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0