Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 2.5
MirrorsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 2.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
Season of the WitchRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0