Movies
Ratings
1046
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 1.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.5
MadeleineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5