Movies
Ratings
221
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5- PapaRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
PoseidonRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5