Movies
Ratings
79
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
GravityRated ★ 1.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0