Titles you rated
Had I Not Seen the SunRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
GalileoRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.0
The PharmacistRated ★ 4.0
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 3.0