Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Wassup Man GO!Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0