Movies
Ratings
616
Incredibles 2Rated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
This Charming GirlRated ★ 3.5