Movies
Ratings
187
Inside MenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5