Movies
Ratings
134
Suicide SquadRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0