Movies
Ratings
317- The MasterRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0