Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 0.5
AmsterdamRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 2.0