Series
Ratings
416
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0