Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0- JumpRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0