Titles you rated
Beef Season 2Rated ★ 3.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 3Rated ★ 2.0- Love on the Spectrum U.S. Season 4Rated ★ 3.5
The AmericansRated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 3Rated ★ 3.5
Paradise Season 2Rated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Slave of the Magic Capital's Elite Troops Season 2Rated ★ 3.5
Love on the Spectrum U.S. Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0- Next LegendRated ★ 3.5
Age of AttractionRated ★ 1.5- Welcome to Wrexham Season 4Rated ★ 4.0
Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 4.0
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0
Radioactive EmergencyRated ★ 3.5