Titles you rated
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
WildernessRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Yellowjackets Season 2Rated ★ 3.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 1.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0