Titles you rated
House of WaxRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5