Series
Ratings
285
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Definitely NeighborsRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 2.5
Mackerel RunRated ★ 2.5
Glorious DayRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Winter BirdRated ★ 1.0
Love and AmbitionRated ★ 3.5- Land of WineRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 1.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 2.5