Movies
Ratings
593- SadnessRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 1.5
The BeachRated ★ 4.0
42Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0