Movies
Ratings
867
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: Snoggletog LogRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 0.5
King KongRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0