Movies
Ratings
83
LucyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 3.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5