Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CreepRated ★ 1.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 1.0