Series
Ratings
56
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Too Hot to Handle: BrazilRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0