Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 2.0
MRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 1.5
Heaven's SoldiersRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Moby DickRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5