Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Big CatsRated ★ 3.5
특별기획 나는 뮤지컬 스타Rated ★ 3.5
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5