Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
The March of FoolsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
EpicRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0