Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
DerangedRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 1.0