Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0