Titles you rated
8 MileRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5