Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5