Titles you rated
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5