Movies
Ratings
16
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Under the Silver LakeRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5