Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
VeepRated ★ 2.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0