Series
Ratings
183- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0